en pl Paula Januszkiewicz – MVP Security Tomasz Onyszko – Microsoft Michał Bojko Grzegorz Tworek – MVP Security Marcin Szeliga – MVP SQL Marek Adamczuk – MVP SQL Bartłomiej Graczyk - MCT Jessica Moss - MVP SQL BI Paweł Potasiński – MVP SQL Bartosz Pampuch - MVP Szymon Pobiega Szymon Kobalczyk - MVP Tomasz Wiśniewski Andy Malone - MVP Security Marcin Najder Łukasz Grala Maciej Pilecki - MVP SQL Sander Berkouwer - MVP Thomas Shinder - MVP Krzysztof Koźmic Freena Eijffinger Krzysztof Pietrzak - MCT Christopher Davis - MVP
  • Warsaw:
  • Seattle:
  • New York:


  • Partners
    GITCA Reklama
  • Organizator
    VirtualStudy.pl

Prelegenci


Chcemy, aby na naszej konferencji wystąpili jak najlepsi prelegenci. Wciąż trwają z nimi rozmowy. O wszelkich zmianach i nowych prelegentach będziemy informowali na bieżąco, tak więc zachęcamy do regularnego odwiedzania strony konferencji i czytania newsów.

Poniżej lista prelegentów, którzy już potwierdzili swój udział:

Marek Adamczuk - MVP SQL
Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Fizyka. Od 11 lat współpracuje z Asseco Business Solutions (wcześniej Softlab) przy budowie i wdrożeniach systemów klasy ERP. Uczestniczy w planowaniu architektury systemów biznesowych klientów Asseco BS. Aktualnie kieruje Działem Zarządzania Jakością i Wiedzą. Aktywny członek i prelegent PLSSUG Warszawa. Interesuje się muzyką klasyczną. Gra na gitarze klasycznej i na skrzypcach. Od lipca 2009 r. posiada tytuł Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii SQL Server.


Sander Berkouwer - MVP
Jest głównym architektem w firmie OGD w Holandii. W swojej pracy Sander zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem środowisk Active Directory. Dla firmy z około 700 pracowników, najlepsze praktyki i architektury referencyjne są znakomitym kryterium sukcesu i Sander rozwija je dla OGD od kilku lat. Aby pomóc innym korzystać z tych informacji, Sander prowadzi bloga i prowadzi prezentacje na różne tematy związane z Active Directory. Dwa lata temu, firma Microsoft przyznała mu tytuł MVP w kategorii Directory Services.


Michał Bojko – MCTS, MCITP
Obecnie pracuje jako kierownik projektu w Centrum Kompetencji SharePoint w Starsoft. Projekty zarządzane przez Michała są związane z produkcją i dostawą złożonych systemów zarządzania informacjami na platformie SharePoint. Michał zajmuje się IT od 2000 roku, pracując jako trener IT, programista, projektant, analityk, technolog procesów i menedżera projektu. Jego przygoda z Microsoft rozpoczęła się w 2003 roku, a teraz jego głównym obszarem specjalizacji jest SharePoint 2007/2010, Project Server 2007/2010 i SQL Server 2005. Michał Bojko jest również mocno zaangażowany w produkcję i rozwój procesów zarządzania projektami. Posiada kilka certyfikatów Certified Microsoft Technology Specialist.


Christopher J. W. Davis
Websites - www.Malwareremoval.com www.cjwdavis.co.uk & http://phpbb-help.essexhosting.com/helpforum/index.php
Occupation : Commercial Accountant www.robert-leonard.com
Other interests:
Business manager for www.phpbb.com forum software.
Church Steward for Trinity Methodist Church - www.trinity-westcliff.org
Microsoft Consumer Security MVP for 5 years.


Freena Eijffinger
(surface evangelist, przedsiębiorca), właścicielka Freena.nl
Freena posiada ponad 10 - letnie doświadczenie w branży IT i ukończyła z wyróżnieniem informatyczne studia licencjackie w Holandii. Przez ostatnie dwa lata zajmowała się głównie wszystkim, co jest związane z Microsoft Surface. Jest także prelegentem na konferencjach (w tym TechEd EMEA, DevDays, SDN) i prowadzi szkolenia w szkołach na temat tworzenia aplikacji dla platformy NUI. W Holandii jest ona wzorem do naśladowania dla młodych dziewcząt z ambicjami zaistnienia w dziedzinie ICT, a ona motywuje je, przemawiając w szkołach publicznych. Obecnie jest zaangażowany w jej życiowy projekt pomoc osobom z autyzmem za pomocą multitouch. Freena pokazała dziewczynom, że można być prawdziwą pasjonatką, wygrywając konkurs Guitar Hero konkurencji w ostatnich latach na TechEd EMEA i DevDays.


Bartłomiej Graczyk - MCT
Uczestnik wielu projektów, w których pełni role konsultanta i architekta rozwiązań opartych o platformę SQL Server, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań wysokiej dostępności systemów. Wśród zrealizowanych projektów znaleźć można autorskie rozwiązania programistyczne z wykorzystaniem SQL Server 2000/2005/2008, które tworzone były na potrzeby największych międzynarodowych i polskich firm m.in. Mars Polska, Polskapresse. Inicjator offlinowej grupy Microsoft w Łodzi. Od 2007 roku trener Microsoft. Autor artykułów do czasopisam o tematyce IT. Posiada certyfiakty: MCT, MCITP: Database Administrator,Database Developer, MCDBA, MCSE, MCSA


Łukasz Grala - MCT, MCITP
Pasjonat informatyki, interesuje się bazami danych, eksploracją danych, systemami wspomagania decyzji, teorią obliczeń, badaniami operacyjnymi i systemami ERP. W karierze zawodowej zajmował się kierowaniem projektów ERP i BI, szkoleniami, pracował jako projektant, konsultant i wdrożeniowiec. Obecnie niezależny konsultant w zakresie systemów ERP, baz danych Microsoft SQL Server, DB2 i Oracle, rozwiązań analitycznych i hurtowni danych w oparciu o technologie Microsoft i Oracle, a także administracji i optymalizacji baz danych MS SQL Server. Szkoli, projektuje i wykonuje wszelakiego rodzaju audyty baz i hurtowni danych. Posiada certyfikaty MCTS SQL Server 2005, MCTS SQL Server 2005 BI Development, MCTS SQL Server 2008, MCITP Database Developer, Database Developer 2008, MCITP Database Administrator, Databse Administrator 2008, MCITP Business Intelligence Developer, Microsoft Certified Trainer – MCT. Jest jednym z liderów PLSSUG Poznań. Prowadzi dwa techniczne blogi PowerPivot’s Blog , oraz SQL Research.


Paula Januszkiewicz - (IT Security Auditor), CEO in CQURE
Paula Januszkiewicz jest aktywnym trenerem oraz MVP z zakresu Enterprise Security. Przeprowadziła liczne testy penetracyjne oraz kontrole bezpieczeństwa IT. Jest także prezenterem na wielu znanych konferencjach (TechEd, CyberCrime). Autorka artykułów o tematyce bezpieczeństwa systemów Windows. Prowadzi szkolenia oraz warsztaty dotyczące bezpieczeństwa, wirtualizacji oraz ogólnie pojętej tematyki związanej z systemem Windows. Pasją Pauli jest dzielenie się swoją wiedzą z innymi. Jest liderką grupy offline: Women In Technology, organizatorką Warsaw Girl Geek Dinner. Jako magister Informatyki Paula jest również prelegentem na konferencjach naukowych dotyczących bezpieczeństwa w organizacjach, polityki bezpieczeństwa i metod zarządzania ryzykiem. Prywatnie lubi poszukiwać nowych technologii a swoimi wynikami zwykle dzieli się na swoim blogu http://blogs.technet.com/plwit


Szymon Kobalczyk - (MVP)
Od 7 lat zajmuje się różnymi aspektami technologii .NET, głównie w zakresie projektowania interfejsów dla aplikacji internetowych i Smart Client. Obecnie specjalizuje się w budowie rozwiązań opartych na Windows Presentation Framework (WPF). Przygodę z WPF rozpoczął od projektu CME for TSRI – jednej z pierwszych wdrożonych aplikacji WPF. Ostatnio został zdobywcą pierwszej nagrody w prestiżowym konkursie "Lab49 WPF in Finance Innovation Contest". Członek ciała doradczego patterns & practices Composite Application Guidance for WPF oraz jeden z liderów i częsty prelegent Krakowskiej Grupy Deweloperów .NET. Organizator konferencji CodeCamp w Krakowie.


Krzysztof Koźmic
Automatyk nawrocony w trakcie studiow na programiste dzieki technologii .NET. Fan lekkich metodyk i narzedzi, czystego kodu, stosowania konwencji w kodzie i jezyka Boo. Zwiazany z ruchem ALT.NET i kilkoma projektami Open Source. W szczegolnosci Castle Project gdzie rozwija framework AOP DynamicProxy, kontener Inversion of Control Windsor i kilka innych.


Andy Malone - MVP Security
Andy Malone jest prezesem Quality Training Ltd i pomysłodawcą dwóch ważnych wydarzeń: Dive Deeper Technology oraz Cybercrime Security. Mieszkający w Szkocji Andy jest popularnym międzynarodowym prelegentem i technology evangelist z ponad 15 letnim doświadczeniem. Andy został w 2006 r.zwycięzcą konkursu Microsoft TechEd Speaker Idol. Andy przemawiał już na tematy techniczne i z zakresu bezpieczeństwa do tysięcy osób na całym świecie na różnego rodzaju konferencjach technicznych, takich jak Microsoft TechEd, IT Pro-Connections i Tech-days. Jego pasjonujący styl przekazu, w połączeniu z poczuciem humoru, stał się jego znakiem firmowym.

Blog: http://blogs.quality-training.co.uk/blog


Jessica Moss - MVP SQL BI
Jessica M. Moss, jest architektem w firmie Ironworks Consulting i Microsoft SQL Server MVP, jest dobrze znanym praktykiem, autorką i prelegentem z zakresu Microsoft SQL Server Business Intelligence. Jessica stworzyła wiele rozwiązań hurtowni danych dla firm w dziedzinach handlu, internetu, służby zdrowia, finansów i przemysłu energetycznego. Jest autorką wielu technicznych treści dla czasopism, stron internetowych, oraz książki "Microsoft SQL Server 2008 Integration Services Problem-Design-Solution". Jessicę cieszy praca ze społecznością centralnej Virginii, gdzie regularnie przemawia na grupach użytkowników, spotkaniach i konferencjach. O jej pracy można przeczytać na jej blogu http://www.jessicammoss.com.


Marcin Najder
Od 2004 roku zajmuje się technologią .Net. Obecnie pracuje w firmie Comarch jako architekt zespołu R&D, gdzie projektuje rozwiązania oparte o najnowsze technologie Microsoft, w szczególności aplikacje bazujące na .NET 4.0 oraz Silverlight 4.0. Jako jedyna osoba z Polski uczestniczył w spotkaniach .NET 4.0 Deep Dive, odbywających się pod koniec roku 2008 w Redmond. Jeden z liderów reaktywowanej Wrocławskiej Grupy .NET.


Tomasz Onyszko - Microsoft
Absolwent Politechniki Wrocławskiej, od ponad 10 lat związany poprzez hobby oraz inne zajęcia zawodowe z systemami operacyjnymi. Od 6 lat główny obszar jego zainteresowań skupiony jest na technologiach związanych z systemem Windows Server oraz pozostałych aspektach technologicznych związanych z zarządzaniem tożsamością i dostępem w systemach informatycznych i Internecie. Od 2005 roku pracuje jako konsultant w Microsoft Consulting Services (MCS) skupiając się na zagadnieniach i projektach związanych z zarządzaniem tożsamością i dostępem (Id&AM) oraz usługami katalogowymi. Aktywny uczestnik społeczności wss.pl.


Bartosz Pampuch - MVP
Dyrektor centrum badawczo-rozwojowego w firmie Comarch, CTO sektora ERP. Na co dzień kieruje zespołem badawczym rozwijającym platformę do budowy systemów w modelu SaaS oraz grupą realizującą nowoczesne interfejsy oparte o Silverlight i WPF. Jego zespół buduje również aplikacje na Microsoft Surface. Specjalizuje się m.in. w nowoczesnych metodykach prowadzenia projektów informatycznych oraz architekturach systemowych. Od 2007 r. – Microsoft MVP (pierwotnie w kategorii Visual Developer - Team System, aktualnie Visual Developer – Connected System).


Krzysztof Pietrzak - MCT
CISSP, CISA, SSCP,Security +, MCSE:S, MCSA:S, MCITP (EA,SA,EST), MCTS(ISA,SCOM,SQL, MDOP, OCS), MCT, CCNA, CCSA, CCSE i inne - jak widać, jestem głęboko uzależniony od zdawania certyfikatów, w szczególności z bezpieczeństwa IT. Moje codzienne zajęcia składają się z planowania i wdrażania rozwiązań Microsoft z zakresu infrastruktury, w szczególności tej związanej z bezpieczeństwem. Zajmuję się także budową i rozwiązywaniem problemów w warstwie sieciowej, głównie, ale nie tylko budowanej na HP, CISCO, CheckPoint. Dla sportu uprawiam ekstremalne wkładanie-sprzętu-do-szaf, w szczególności w kategorii 100kg+ - UPS-y, serwery 4U, skrzynki Blade, macierze SAN.Dla rozrywki łamię łamigłówki dlaczego-to-nie-działa, lub te trudniejsze - jak-to-ma-prawo-działać - od warstwy sprzętowej, przez kod wysokiego poziomu (czyli od C w górę), do błędów architektonicznych, w szczególności na styku systemów, oprogramowania, sieci i sprzętu.


Maciej Pilecki - MVP SQL, MCT
Maciej Pilecki, konsultant w firmie Project Boticelli, posiada tytuły Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii SQL oraz Microsoft Certified Trainer (MCT). Ma za sobą kilka lat doświadczenia w opracowywaniu oprogramowania dla klientów na całym świecie. W przeszłości pracował także jako administrator sieci i konsultant bezpieczeństwa IT. Maciej specjalizuje się w opracowywaniu wydajnych aplikacji i baz danych, wysokiej dostępności, bezpieczeństwie i administracji. Podróżuje po całym świecie, świadcząc usługi konsultanckie i prowadząc prezentacje na największych konferencjach międzynarodowych, których tematem przewodnim są różne aspekty SQL Server i rozwoju aplikacji.


Szymon Pobiega
Pracuje na stanowisku projektanta oprogramowania w krakowskiej firmie VSoft SA. Jego głównym zadaniem jest występowanie w roli achitekta systemów informatycznych. Systemy te to głównie aplikacje OLTP, budowane pod kątem specyficznych potrzeb klienta, ale nie tylko. Swoją rolę traktuje kompleksowo: począwszy od wstępnych szkiców UML i negocjacji, poprzez opracowanie zarysu architektury, aż po "zwykłe" pisanie kodu.
Zajmuje się także wdrażaniem w firmie metodyki Domain-Driven Design poprzez szkolenia oraz mentoring. Pełni również rolę trenera wewnętrznego - specjalizuje się w następujących tematach:
- dobre praktyki i wzorce projektowe,
- komunikacja (zarówno pod kątem architektury, jak i technologii: WCF oraz NServiceBus)
- Domain-Driven Design (wraz ze wsparciem technologicznym, np. NHibernate)


Paweł Potasiński - MVP SQL
Starszy programista w Asseco Business Solutions S.A. W codziennej pracy zajmuje się rozwojem aplikacji ERP oraz zagadnieniami z zakresu R&D. Wykładowca akademicki na kilku uczelniach w Warszawie. Wcześniej pracował jako administrator baz danych oraz trener. Założyciel i lider Polskiej Grupy Użytkowników SQL Server. Prelegent na licznych konferencjach krajowych i zagranicznych, m.in. European PASS Conference i Microsoft Technology Summit. Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii SQL Server od lipca 2008 roku.


Thomas Shinder - MVP
Dr Thomas W. Shinder posiada tytuły MCSE, MCP + I oraz MCT. Pracował jako trener i konsultant w firmie Dallas-Ft. Worth metro area. Pomagał w tworzeniu i wdrażaniu strategii opartych na protokołach komunikacji IP dla dużych firm, takich jak Xerox, Lucent i FINA. Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii ISA Firewalls.


Marcin Szeliga - MVP SQL
Marcin Szeliga jest konsultantem, wykładowcą i jednym z najlepszych instruktorów bazodanowych w Polsce. Pracę z technologiami Microsoft zaczął ponad 15 lat temu — początkowo zajmował się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem, od 10 lat specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu systemów zarządzania danymi. Brał aktywny udział w przygotowaniu polskiej premiery serwera SQL 2005 i został wyznaczony przez Microsoft do wsparcia producentów oprogramowania we wdrażaniu serwera SQL 2008. Marcin jest też autorem kilkudziesięciu książek i artykułów, ekspertem na portalu wss.pl i uznanym prelegentem występującym na wielu konferencjach i spotkaniach . Za dzielenie się swoją wiedzą informatyczną w 2006 roku firma Microsoft wyróżniła go prestiżowym tytułem MVP (najbardziej wartościowego profesjonalisty).


Grzegorz Tworek - MVP Security
Inżynier systemowy, komputerowiec w drugim pokoleniu. Od wielu lat aktywnie promuje idee związane z bezpieczeństwem informatyki, zwłaszcza w powiązaniu z systemami Microsoft. Autor artykułów i książek na temat security, prelegent na rozmaitych konferencjach. Aktywnie uczestniczy w działaniach SEClub. Równie duży zapał do tworzenia, jak i do psucia systemów sprawia, że w projektach najchętniej uczestniczy jako audytor. W lipcu 2007 został nagrodzony tytułem Most Valuable Professional w kategorii Enterprise Security. Prowadzi polski blog TechNet.


Tomasz Wiśniewski
Pasjonat technologii Microsoft. Obecnie programista w LGBS Polska. Aktywny członek Śląskiej Regionalnej Grupy Microsoft. Zwycięzca konkursu Speaker Idol na konferencji Microsoft Technology Summit 2009.
Glowne zainteresowania to język C#, LINQ, interfejs użytkownika w aplikacjach. Prowadzi także bloga pod adresem: http://tomaszwisniewski.com/
Posiada certyfikaty:MCP, MCTS, MCSA.




Copyright © 2010 VirtualStudy.pl. All rights reserved. Site designed & created by Daniel 'zoNE' Gabryś. Valid XHTML 1.0 | Valid CSS 3.0